15de Limburgs Jeugdrapidkampioenschap


700
(©) FRBE 2005 PairTwo 5.41 2012/04/19
Org. : Liga Limburg ,De Peel Neerpelt ,2013
Arbit. : IA Luc Cornret
, Tempo : 15 min. rapid
Tie BreakPts, Onderling Res, Voortschrijding, Bucholtz, Median Bucholtz, SonneBorn
F.R.B.E.

R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
Amerikaanse klassering

Eindklassement
    Naam                    ELO   Cat  V/M  ClNr   Club             Ptn   Pres  Res   Vsch  Buch  M B   S B  
  1 Swennen Fleur          (1613) 4    V     726   Neerpelt      6.5/7  1855   ---  27.5  29.0  22.0 26.75 
  2 Katranov Lev           (1633) 5    M     713   Leopoldsburg  5.0/7  1562   ---  24.0  29.5  21.0 18.00 
  3 Bosteels Robin         (1294) 2    M     703   Eisden        5.0/7  1669   ---  20.0  30.5  21.0 19.00 
  4 Bosteels Roald         (1224) 3    M     703   Eisden        5.0/7  1590   ---  20.0  28.5  19.5 18.50 
  5 Katranova Alicia       (1549) 4    V     713   Leopoldsburg  4.5/7  1524   ---  16.5  29.5  20.5 17.25 
  6 Ooms Bram              (1244) 4    M     708   Lommel        4.5/7  1448   ---  16.0  22.5  17.0 12.50 
  7 Rosseel Lennert        (1384) 5    M     713   Leopoldsburg  4.0/7  1438   ---  20.0  29.5  22.5 14.50 
  8 Katranov Mikhail       (1506) 6    M     713   Leopoldsburg  4.0/7  1484   ---  17.0  26.0  18.0 10.50 
  9 Bagiryan Artusch       (1463) 5    M     713   Leopoldsburg  4.0/7  1417   ---  13.5  25.0  18.0 11.50 
 10 Bagiryan Ruben         (1491) 5    M     713   Leopoldsburg  3.5/7  1368   ---  16.5  32.0  22.5 13.50 
 11 Bagiryan David         (1339) 6    M     713   Leopoldsburg  3.5/7  1314   ---  13.0  22.0  16.0  7.25 
 12 Van Den Dungen Chris   (1300) 3    M     726   Neerpelt      3.5/5  1487   ---  11.0  25.0  18.5 14.25 
 13 Tran Kevin             (1306) 4    M     726   Neerpelt      3.5/7  1281   ---   9.0  20.5  14.0  7.75 
 14 Bosteels Roy           (1392) 1    M     703   Eisden        3.0/7  1344   1.0  16.0  24.0  18.0  6.50 
 15 Ezendan Daan           (1300) 5    M     726   Neerpelt      3.0/7  1303   0.0  13.0  21.0  15.5  7.00 
 16 Sleurs Juliette        (1300) 5    V     726   Neerpelt      2.5/7  1243   ---  11.0  25.0  18.0  5.75 
 17 Van Eester Jef         (1300) 5    M     726   Neerpelt      2.5/7  1228   ---  10.0  21.0  15.5  6.25 
 18 Van Leuken Thorben     (1284) 5    M     726   Neerpelt      2.0/7  1161   ---   8.0  19.0  13.5  4.50 
 19 Geebelen Jordy         (1254) 5    M     703   Eisden        2.0/7  1060   ---   8.0  18.0  12.5  3.00 
 20 Van Leuken Troy        (1305) 5    M     726   Neerpelt      2.0/7  1183   ---   6.0  21.5  15.0  4.00 
 21 Van Gysegem Jarno      (1300) 4    M     714   Overpelt      2.0/7  1205   ---   4.0  20.5  13.0  3.50 
 22 Joos Matthew           (1284) 6    M     714   Overpelt      1.5/7   929   ---   8.0  19.5  14.0  2.00 
Bovenkant van de pagina

Ronde 1 (16-03-2013)
  1 Van Leuken Troy       (1305)( 2.0) 0-1  Katranov Lev          (1633)( 5.0)
  2 Swennen Fleur         (1613)( 6.5) 1-0  Van Gysegem Jarno     (1300)( 2.0)
  3 Van Eester Jef        (1300)( 2.5) 0-1  Katranova Alicia      (1549)( 4.5)
  4 Katranov Mikhail      (1506)( 4.0) 1-0  Sleurs Juliette       (1300)( 2.5)
  5 Ezendan Daan          (1300)( 3.0) 0-1  Bagiryan Ruben        (1491)( 3.5)
  6 Bagiryan Artusch      (1463)( 4.0) 0-1  Bosteels Robin        (1294)( 5.0)
  7 Joos Matthew          (1284)( 1.5) 0-1  Bosteels Roy          (1392)( 3.0)
  8 Rosseel Lennert       (1384)( 4.0) 1-0  Van Leuken Thorben    (1284)( 2.0)
  9 Bagiryan David        (1339)( 3.5) 0-1  Ooms Bram             (1244)( 4.5)
 10 Bosteels Roald        (1224)( 5.0) 1-0  Tran Kevin            (1306)( 3.5)
 11 Geebelen Jordy        (1254)( 2.0) Bye
    Van Den Dungen Chris  (1300)( 3.5) Afwezig       
(Go to Top)
Ronde 2 (16-03-2013)
  1 Katranov Lev          (1633)( 5.0) 1-0  Bosteels Roy          (1392)( 3.0)
  2 Bosteels Robin        (1294)( 5.0) 0-1  Swennen Fleur         (1613)( 6.5)
  3 Katranova Alicia      (1549)( 4.5) 0-1  Rosseel Lennert       (1384)( 4.0)
  4 Geebelen Jordy        (1254)( 2.0) 0-1  Katranov Mikhail      (1506)( 4.0)
  5 Bagiryan Ruben        (1491)( 3.5) 1-0  Bosteels Roald        (1224)( 5.0)
  6 Ooms Bram             (1244)( 4.5) ½-½  Bagiryan Artusch      (1463)( 4.0)
  7 Van Gysegem Jarno     (1300)( 2.0) 0-1  Bagiryan David        (1339)( 3.5)
  8 Tran Kevin            (1306)( 3.5) 0-1  Ezendan Daan          (1300)( 3.0)
  9 Sleurs Juliette       (1300)( 2.5) 1-0  Van Leuken Troy       (1305)( 2.0)
 10 Van Leuken Thorben    (1284)( 2.0) 1-0  Van Eester Jef        (1300)( 2.5)
 11 Joos Matthew          (1284)( 1.5) Bye
    Van Den Dungen Chris  (1300)( 3.5) Afwezig       
(Go to Top)
Ronde 3 (16-03-2013)
  1 Katranov Mikhail      (1506)( 4.0) 0-1  Katranov Lev          (1633)( 5.0)
  2 Swennen Fleur         (1613)( 6.5) 1-0  Bagiryan Ruben        (1491)( 3.5)
  3 Rosseel Lennert       (1384)( 4.0) 1-0  Ooms Bram             (1244)( 4.5)
  4 Bosteels Robin        (1294)( 5.0) 1-0  Katranova Alicia      (1549)( 4.5)
  5 Bosteels Roy          (1392)( 3.0) 1-0  Van Leuken Thorben    (1284)( 2.0)
  6 Bagiryan David        (1339)( 3.5) 1-0  Joos Matthew          (1284)( 1.5)
  7 Ezendan Daan          (1300)( 3.0) 1-0  Geebelen Jordy        (1254)( 2.0)
  8 Bosteels Roald        (1224)( 5.0) 1-0  Sleurs Juliette       (1300)( 2.5)
  9 Bagiryan Artusch      (1463)( 4.0) 1-0  Van Gysegem Jarno     (1300)( 2.0)
 10 Van Eester Jef        (1300)( 2.5) 1-0  Tran Kevin            (1306)( 3.5)
 11 Van Leuken Troy       (1305)( 2.0) 0-1  Van Den Dungen Chris  (1300)( 3.5)
(Go to Top)
Ronde 4 (16-03-2013)
  1 Katranov Lev          (1633)( 5.0) 1-0  Rosseel Lennert       (1384)( 4.0)
  2 Katranov Mikhail      (1506)( 4.0) 0-1  Swennen Fleur         (1613)( 6.5)
  3 Bagiryan Ruben        (1491)( 3.5) 0-1  Bosteels Robin        (1294)( 5.0)
  4 Bosteels Roy          (1392)( 3.0) 1-0  Ezendan Daan          (1300)( 3.0)
  5 Bosteels Roald        (1224)( 5.0) 1-0  Bagiryan David        (1339)( 3.5)
  6 Katranova Alicia      (1549)( 4.5) 1-0  Bagiryan Artusch      (1463)( 4.0)
  7 Van Den Dungen Chris  (1300)( 3.5) 1-0  Ooms Bram             (1244)( 4.5)
  8 Joos Matthew          (1284)( 1.5) ½-½  Van Eester Jef        (1300)( 2.5)
  9 Sleurs Juliette       (1300)( 2.5) 1-0  Van Leuken Thorben    (1284)( 2.0)
 10 Tran Kevin            (1306)( 3.5) 1-0  Geebelen Jordy        (1254)( 2.0)
 11 Van Gysegem Jarno     (1300)( 2.0) 0-1  Van Leuken Troy       (1305)( 2.0)
(Go to Top)
Ronde 5 (16-03-2013)
  1 Swennen Fleur         (1613)( 6.5) 1-0  Katranov Lev          (1633)( 5.0)
  2 Bosteels Robin        (1294)( 5.0) 1-0  Bosteels Roy          (1392)( 3.0)
  3 Rosseel Lennert       (1384)( 4.0) 0-1  Bosteels Roald        (1224)( 5.0)
  4 Bagiryan David        (1339)( 3.5) 0-1  Katranova Alicia      (1549)( 4.5)
  5 Ezendan Daan          (1300)( 3.0) 0-1  Katranov Mikhail      (1506)( 4.0)
  6 Van Den Dungen Chris  (1300)( 3.5) 0-1  Bagiryan Ruben        (1491)( 3.5)
  7 Bagiryan Artusch      (1463)( 4.0) 1-0  Sleurs Juliette       (1300)( 2.5)
  8 Ooms Bram             (1244)( 4.5) 1-0  Joos Matthew          (1284)( 1.5)
  9 Van Eester Jef        (1300)( 2.5) 1-0  Van Leuken Troy       (1305)( 2.0)
 10 Van Leuken Thorben    (1284)( 2.0) 0-1  Tran Kevin            (1306)( 3.5)
 11 Geebelen Jordy        (1254)( 2.0) 0-1  Van Gysegem Jarno     (1300)( 2.0)
(Go to Top)
Ronde 6 (16-03-2013)
  1 Bosteels Roald        (1224)( 5.0) 0-1  Swennen Fleur         (1613)( 6.5)
  2 Katranov Lev          (1633)( 5.0) 1-0  Bosteels Robin        (1294)( 5.0)
  3 Katranova Alicia      (1549)( 4.5) 1-0  Katranov Mikhail      (1506)( 4.0)
  4 Bagiryan Ruben        (1491)( 3.5) 0-1  Rosseel Lennert       (1384)( 4.0)
  5 Bosteels Roy          (1392)( 3.0) 0-1  Bagiryan Artusch      (1463)( 4.0)
  6 Ooms Bram             (1244)( 4.5) 1-0  Van Eester Jef        (1300)( 2.5)
  7 Sleurs Juliette       (1300)( 2.5) ½-½  Bagiryan David        (1339)( 3.5)
  8 Tran Kevin            (1306)( 3.5) ½-½  Van Den Dungen Chris  (1300)( 3.5)
  9 Joos Matthew          (1284)( 1.5) 0-1  Ezendan Daan          (1300)( 3.0)
 10 Van Leuken Troy       (1305)( 2.0) 1-0  Geebelen Jordy        (1254)( 2.0)
 11 Van Gysegem Jarno     (1300)( 2.0) 0-1  Van Leuken Thorben    (1284)( 2.0)
(Go to Top)
Ronde 7 (16-03-2013)
  1 Swennen Fleur         (1613)( 6.5) ½-½  Katranova Alicia      (1549)( 4.5)
  2 Katranov Lev          (1633)( 5.0) 0-1  Bosteels Roald        (1224)( 5.0)
  3 Rosseel Lennert       (1384)( 4.0) 0-1  Bosteels Robin        (1294)( 5.0)
  4 Bagiryan Artusch      (1463)( 4.0) ½-½  Bagiryan Ruben        (1491)( 3.5)
  5 Ezendan Daan          (1300)( 3.0) 0-1  Ooms Bram             (1244)( 4.5)
  6 Katranov Mikhail      (1506)( 4.0) 1-0  Bosteels Roy          (1392)( 3.0)
  7 Bagiryan David        (1339)( 3.5) 1-0  Van Eester Jef        (1300)( 2.5)
  8 Van Den Dungen Chris  (1300)( 3.5) 1-0  Sleurs Juliette       (1300)( 2.5)
  9 Van Leuken Troy       (1305)( 2.0) 0-1  Tran Kevin            (1306)( 3.5)
 10 Van Leuken Thorben    (1284)( 2.0) 0-1  Geebelen Jordy        (1254)( 2.0)
 11 Van Gysegem Jarno     (1300)( 2.0) 1-0  Joos Matthew          (1284)( 1.5)
(Go to Top)
Amerikaanse klassering
  Naam ELO Ptn Prest R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Res Vsch Buch M B S B
1 Swennen Fleur 1613 6.5 1855 21W + 3Z + 10W + 8Z + 2W + 4Z + 5W = --- 27.5 29.0 22.0 26.75
2 Katranov Lev 1633 5.0 1562 20Z + 14W + 8Z + 7W + 1Z - 3W + 4W - --- 24.0 29.5 21.0 18.00
3 Bosteels Robin 1294 5.0 1669 9Z + 1W - 5W + 10Z + 14W + 2Z - 7Z + --- 20.0 30.5 21.0 19.00
4 Bosteels Roald 1224 5.0 1590 13W + 10Z - 16W + 11W + 7Z + 1W - 2Z + --- 20.0 28.5 19.5 18.50
5 Katranova Alicia 1549 4.5 1524 17Z + 7W - 3Z - 9W + 11Z + 8W + 1Z = --- 16.5 29.5 20.5 17.25
6 Ooms Bram 1244 4.5 1448 11Z + 9W = 7Z - 12Z - 22W + 17W + 15Z + --- 16.0 22.5 17.0 12.50
7 Rosseel Lennert 1384 4.0 1438 18W + 5Z + 6W + 2Z - 4W - 10Z + 3W - --- 20.0 29.5 22.5 14.50
8 Katranov Mikhail 1506 4.0 1484 16W + 19Z + 2W - 1W - 15Z + 5Z - 14W + --- 17.0 26.0 18.0 10.50
9 Bagiryan Artusch 1463 4.0 1417 3W - 6Z = 21W + 5Z - 16W + 14Z + 10W = --- 13.5 25.0 18.0 11.50
10 Bagiryan Ruben 1491 3.5 1368 15Z + 4W + 1Z - 3W - 12Z + 7W - 9Z = --- 16.5 32.0 22.5 13.50
11 Bagiryan David 1339 3.5 1314 6W - 21Z + 22W + 4Z - 5W - 16Z = 17W + --- 13.0 22.0 16.0 7.25
12 Van Den Dungen Chris 1300 3.5 1487 ... ... 20Z + 6W + 10W - 13Z = 16W + --- 11.0 25.0 18.5 14.25
13 Tran Kevin 1306 3.5 1281 4Z - 15W - 17Z - 19W + 18Z + 12W = 20Z + --- 9.0 20.5 14.0 7.75
14 Bosteels Roy 1392 3.0 1344 22Z + 2Z - 18W + 15W + 3Z - 9W - 8Z - 1.0 16.0 24.0 18.0 6.50
15 Ezendan Daan 1300 3.0 1303 10W - 13Z + 19W + 14Z - 8W - 22Z + 6W - 0.0 13.0 21.0 15.5 7.00
16 Sleurs Juliette 1300 2.5 1243 8Z - 20W + 4Z - 18W + 9Z - 11W = 12Z - --- 11.0 25.0 18.0 5.75
17 Van Eester Jef 1300 2.5 1228 5W - 18Z - 13W + 22Z = 20W + 6Z - 11Z - --- 10.0 21.0 15.5 6.25
18 Van Leuken Thorben 1284 2.0 1161 7Z - 17W + 14Z - 16Z - 13W - 21Z + 19W - --- 8.0 19.0 13.5 4.50
19 Geebelen Jordy 1254 2.0 1060 bye 8W - 15Z - 13Z - 21W - 20Z - 18Z + --- 8.0 18.0 12.5 3.00
20 Van Leuken Troy 1305 2.0 1183 2W - 16Z - 12W - 21Z + 17Z - 19W + 13W - --- 6.0 21.5 15.0 4.00
21 Van Gysegem Jarno 1300 2.0 1205 1Z - 11W - 9Z - 20W - 19Z + 18W - 22W + --- 4.0 20.5 13.0 3.50
22 Joos Matthew 1284 1.5 929 14W - bye 11Z - 17W = 6Z - 15W - 21Z - --- 8.0 19.5 14.0 2.00

Bovenkant van de pagina

(©) FRBE 2005 PairTwo 5.41 2012/04/19